środa, 22 lutego 2012

IMAGINY KREJZOLINY
Part 3. 
 
17. Jesteś na podpisywaniu książek. Podchodząc do Zayna starasz się zachować powagę, bo słyszałaś, że on znajduje coś wyjątkowego w dziewczynach, które nie piszczą. Wręczasz mu swoją książkę o podpisania, mówiąc " Mogę ci coś powiedzieć ?" Chłopak przytakuje głową. " Jestem prawie pewna, że się w tobie zakochałam " Mówisz jednym tchem, a chłopak uśmiecha się do ciebie mówiąc " Jesteś urocza, z chęcią bym cię teraz pocałował " Serce łomocze ci coraz bardziej. " Więc to zrób " Mówisz, sama nie wierząc w swoje słowa. Malik zbliża się do ciebie i zaczynacie się namiętnie całować.


18. Od samego rana masz motyle w brzuchu, bo kumpela napisała ci esa, że One Direction będą dziś wylatywać z lotniska, które znajduje się w twoim mieście. Wraz z nią idziecie więc na nie o wyznaczonej godzinie. Gdy dochodzicie na miejsce zaczynacie się obawiać, że z powodu ogromnej ilości Directioners nie uda wam się zobaczyć chłopców. Jednak mimo waszych obaw po kilku minutach widzicie, jak pojawiają się oni na lotnisku. Przyglądasz się Zaynowi i po chwili zauważasz, że jego komórka ląduje na ziemi i przez ten tłum on nie może jej znaleźć. Biegniesz więc w miejsce, w którym wylądował telefon i znajdujesz go. Biegniesz więc w stronę samolotu z nadzieją, że uda ci się jeszcze ich złapać. Kiedy Malik wchodzi do samolotu, krzyczysz " Zayn, zaczekaj! " chłopak odwraca się i patrzy na ciebie ze zdziwieniem. " Mam twój telefon " Mówisz, a on zaczyna iść w twoim kierunku. " Nawet nie wiem, jak ci podziękować.. może.. dasz mi swój numer ? " Pyta. Cała w skowronkach wypowiadasz ciąg liter a z wrażenia aż kręci ci się w głowie.


19. Jesteś dziewczyną Niallera. Chłopak od rana namawia cię, żebyś pojechała wraz z nimi udzielić wywiadu. Na początku upierasz się, że to nie jest na miejscu, żebyś tam z nimi jechała, jednak po dłuższych negocjacjach się zgadzasz. Niepewnie wchodzisz do studia i zajmujesz miesce na kanapie obok Nialla. Dziennikarz kieruje do niego pytanie " Widzę, że zabrałeś ze sobą dziewczynę, co cię do tego skłoniło ? " Wszędzie chodzę ze swoim skarbem, ona sprawia, że jestem lepszym człowiekiem " Odpowiada Horan i całuje cię w policzek. Uśmiechasz się i twoje poddenerwowanie znika.


20. Zamyślona jedziesz rowerem przez miasto. Zapomniałaś się rozejrzeć przejeżdżając prze ulicę i budzisz się w szpitalu. Otwierając oczy widzisz siedzącego na krześle przy twoim łóżku Liama. " Jak dobrze, że się obudziłaś, tak bardzo się martwiłem i z całego serca cię przepraszam " - Mówi jednym tchem. " Powinienem jeździć ostrożniej, strasznie mi głupio.. co mogę dla ciebie zrobić ? " - " Pocałuj mnie " Mówisz, bo jesteś przekona, że to sen czy jakaś halucynacja powypadkowa. Chłopak zbliża się do ciebie a ty w połowie pocałunku zdajesz sobie sprawę z tego, że to dzieje się na prawdę.


21. Od kilku miesięcy spotykasz się z Harrym, a dziś wieczorem odbywa się gala Brit Awards. Masz wiele obaw, aby się tam pojawić, bo nie wiesz, jak jego fanki zareagują na twój widok. Cała zestresowana wchodzisz na czerwony dywan. Harry zauważając twój stres mocno łapie cię za rękę i uśmiecha się. Podczas gali 1D wygrali w swojej nominacji. Harold zaczyna swoje podziękowania a na koniec dodaje " A najbardziej dziękuje swojej pięknej dziewczynie, która wspiera mnie za każdym razem, gdy tego potrzebuje i zawsze jest przy mnie. "


22. Siedzisz w pociągu. To był na tyle wyczerpujący dzień, że nawet nie masz siły się ruszyć. Pociąg jest cały przepełniony ludźmi i tylko ciebie jest wolne miejsce. Na jednym z przystanków wsiada jakiś chłopak. Zauważa wolne miejsce i pyta, czy może się dosiąść. Zgadzasz się, nie odwracając nawet głowy i przysypiasz. Po jakimś czasie budzi cię jego rozmowa telefoniczna " No ja zaraz będę na miejscu, tak, chłopaki, też się za wami stęskniłem, nie, nie zapomniałem o jutrzejszym wywiadzie" Otwierasz oczy i patrząc w szybę okazuje się, że owym chłopakiem jest Louis Tomlinson. Kiedy kończy rozmowę odwracasz się w jego stronę i mówisz " Przepraszam, mogę prosić o autograf ? " Lou oczywiście się zgadza, ale żadne z was nie ma długopisu. " Jedziesz może do Londynu ? " - pyta po chwili. Potakujesz głową. " Wiesz, ja będę tam jeszcze przez parę dni, więc możemy się spotkać i wtedy na pewno wezmę długopis " - Mówi i uśmiecha się do ciebie, a po chwili zapisujesz jego nr. w telefonie.
23. Jesteś ogromną fanką 1D, jednak nikt nie ma o tym pojęcia. Każdy ma cię za typowego " metala " i nikt nie wie, jaka jesteś na prawdę. Pewnego dnia, siedząc na ławce w parku zauważasz Liama. On, widząc, że masz słuchawki podchodzi do ciebie i pyta, czego właśnie słuchasz. Odpowiadasz, że metalici, nic nie robiąc sobie z tego, że sam Liam Payne do ciebie zagadał. Chłopak stara się nawiązać rozmowę, jednak ty po chwili pytasz " A kim ty w ogóle jesteś ? " Liam robi wielkie oczy i ci się przedstawia. " Nic mi to nie mówi " - odpowiadasz niewzruszona. " Śpiewam w zespole one direction " -kontynuuje. " Nic mi to nie mówi " - odpowiadasz, i w tym samym czasie dzwoni do ciebie telefon, a na dzwonku masz WMYB. Payne zaczyna się śmiać, a ty patrzysz na niego ze zmieszaniem. " Dobra jesteś, umówisz się ze mną ? " pyta. Zgadzasz się i oboje wybuchacie niepohamowanym śmiechem.3 komentarze:

 1. fajne imaginy dodawaj częściej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. z-z-z-z-zajebiste!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne tylko probem jest ...
  Dlaczego tak mało !!!
  Dodawaj częsciej, zaprszam na bloga: www.imaginy-o-onedirection.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń