sobota, 3 marca 2012


IMAGINY KREJZOLINY
Part 4. 
 
24.1. Jesteś z Zaynem na romantycznym pikniku nad jeziorem. Przytulacie się i całujecie, po czym nagle słyszysz głos jakieś dziewczyny " Tam jest! " i w tym momencie tłum fanek biegnie w waszą stroną. Momentalnie smutniejesz, a Zayn patrzy na ciebie nie wiedząc, co ma zrobić. Mówisz w końcu " no idź " z ironicznym uśmiechem a on zmieszany idzie dać Directioners autografy. Jesteś strasznie wynudzona, bo stoi tam już godzinę, więc chwytasz za koszyk i idziesz w stronę domu. Wieczorem mama wchodzi do twojego pokoju mówiąc, że musisz coś zobaczyć. Podchodzisz do okna i widzisz ułożony z róż napis " Kocham Cię, i żadne fanki nigdy tego nie zniszczą " Zbiegasz na dół i rzucasz się chłopakowi w ramiona i zaczynacie się namiętnie całować.

25. Piszesz do kumpeli że musicie się jak najszybciej spotkać. Ona się zgadza i za 15 minut spotykacie się pod jedną z galerii. "Co się stało ? " - Pyta znajoma widząc twój uśmiech. " Normalnie nie uwierzysz, Liam Payne follownął mnie na twitterze, czaisz ?! sam LIAM PAYNE!" Krzyczysz i podskakujesz ze szczęścia. Przyjaciółka stoi jak wyryta i każe ci się odwrócić. " A co powiesz na spotkanie się ze mną ? " Pyta stojący za tobą Dady Direction. Robisz ogromne oczy i potakujesz głową, jednocześnie czując motylki w brzuchu.


26. Postanowiłaś zapisać się na taniec towarzyski. Nigdy wcześniej nie miałaś z tym do czynienia i trochę się boisz. Przychodzisz na pierwszą lekcję i nauczycielka dobiera ci partnera. " To chyba jakiś żart " Myślisz, widząc chłopaka w czapce i długich okularach przeciwsłonecznych. " Musi być mega zakompleksiony " mówisz do kumpeli, ale jednak nie rezygnujesz. Na kolejne lekcje chłopak przychodzi w tym samym " kamuflażu ". Pewnego razu nie wytrzymujesz, i wracając z zajęć zatrzymujesz go." Wiesz, tańczymy ze sobą od kilku tygodni a ja nawet nie wiem, jak wyglądasz.. nie wiem nawet, jak masz na imię! " mówisz z wyrzutami. " Bo tak jest łatwiej " - odpowiada niepewnie. " Łatwiej? Nie rozumiem.. " - Znajomy nie daje ci skończyć, łapie cię za rękę i ciągnie w jakiś zaułek. Ściąga czapkę i okulary. " Bo łatwiej jest nie przyznawać się, ze jest się Harrym Styles'em. " - mówi. Zakrywasz usta i przyglądasz mu się ze zdumieniem. " Tylko nikomu nie mów, ok.. ? " Pyta niepewnie. " To dlaczego to robisz ? " " Bo.. to głupie. " - " No mów ". " Wiesz.. podsłuchałem kiedyś twojej rozmowy z koleżanką, o tym, że się zapisujesz.. po prostu chciałem się do ciebie zbliżyć..Strasznie mi się podobasz.." - mówi, całkiem zestresowany. Robisz się czerwona jak burak. " Muszę już iść " - mówisz nagle. " Ale.. umówisz się ze mną ? " - pyta Harry. Kiwasz głową i zadziornie się uśmiechasz, a jak jesteś już kilkanaście metrów dalej odwracasz się i widzisz, jak Hazza robi okrzyk radości.


27. Są walentynki, a ty siedzisz na moście we Francji i płaczesz Miałaś przeżyć tu romantyczny weekend z chłopakiem, a od pierwszego dnia cię zdradził. W pewnym momencie słyszysz, jak ktoś dosiada się do ciebie, ale nie masz nawet siły podnieść głowy. " Domyślam się, że ty też masz nieudane walentynki ? " Mówi chłopak, a ty potakujesz głową i zaczynasz łkać jeszcze bardziej. Podnosisz głowę i zaczynasz mówić : " Nie masz pojęcia, jak to jest.. " i w tym momencie umierasz, bo nieznajomy okazał się być Niallem Horan'em. " Uwierz, że wiem.. nic już nie mów.. po prostu się przytul. "- Odpowiada, a ty kładziesz głowę na jego ramieniu o przez dłuższy czas spoglądacie na gwiazdy.


28. Jesteś najlepszą przyjaciółką Louisa, znacie się od dziecka. Dzisiaj, jak co piątek, zrobiliście sobie maraton filmowy, kupiliście popcorn i śpicie u niego w domu. Podczas oglądania Jednej z komedii zaczynacie naśmiewać się z aktorów. Lou rzuca się na ciebie i zaczyna łaskotać. Po chwili się całujecie, a on po paru sekundach szybko odrywa się od twoich ust i robi się czerwony. " Przepraszam, już dawno powinienem ci powiedzieć.. " - jąka się. " Ja ciebie też " - odpowiadasz i czule go całujesz, a on odwdzięcza się tym samym.


29. Od jakiś czterech miesięcy do twojej klasy doszedł Zayn. Nie masz odwagi, żeby powiedzieć mu, co do niego czujesz, przez co prawie wcale z nim nie rozmawiasz. Pewnego dnia stoisz z koleżankami koło szafek i jedna z nich schodzi na temat Malika. " Przestańcie, gdzie taki chłopak jak on zwróciłby na mnie uwagę ? Nawet na niego nie zasługuje. " - przerywasz im. Okazuje się, że on podsłuchał całej rozmowy, podchodzi do ciebie, przyciska cię do szafki i kładąc jedną rękę za twoją szyją, a drugą na twoim biodrze mówi " Dlaczego tak sądzisz ? jesteś idealna " Po czym namiętnie cię całuje.30. Znasz Nialla od kilku lat i od tego czasu się w nim kochasz. Jednak on tego nie zauważa i po pewnym czasie zaczynasz się spotykać z jednym chłopakiem. Kiedy powiadamiasz o tym Horana, ten dziwnie reaguje. Zaczyna cię unikać, jest hamski, nie odpisuje na esemesy.. Po tygodniu nie wytrzymujesz i zapłakana stajesz przed jego drzwiami. Chłopak otwiera drzwi robiąc przy tym wielkie oczy, że widzi cię w takim stanie. Nie dając mu dojść do słowa, zaczynasz : Niall, dlaczego mi to robisz ? Strasznie się zmieniłeś. Boli mnie twoje zachowanie, nie potrafię cię takiego zaakceptować " * siadacie na kanapie * " I.. wiesz.. zerwałam z Ryanem. Nie potrafię się oszukiwać, bo to przecież.." * w tm momencie zaczynasz się jąkać * " Bo przecież to w tobie jestem zakochana. " Mówisz i opuszczasz głowę. Horan podnosi cię za brodę po czym mówi " Zachowywałem się tak, bo nie mogłem znieść tego, że należysz do kogoś innego, że nie należysz do mnie, rozumiesz ? " Zbliża się do ciebie i delikatnie całuje w usta. " Nigdy więcej nie pozwolę sobie cię stracić " szepcze ci do ucha i mocno obejmuje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz