niedziela, 19 lutego 2012


IMAGINY KREJZOLINY

Part 1.

1. To twój najgorszy dzień w życiu : zerwał z tobą chłopak, przyjaciółka przeprowadziła się za granicę a w domu znowu jest awantura. Biegniesz zapłakana przez miasto, przebiegasz przez ulicę i.. nie zauważasz samochodu. Sprzed samych kół auta wyciąga cię Liam i oboje upadacie na chodnik. Nie wiesz co powiedzieć i ledwo starasz si wyjąkasz słowo dziękuje, na co on wręcz ci bilet na koncert, całuje w policzek i odchodząc mówi, żebyś bardziej na siebie uważała.

2. Jesteś na wakacjach w Londynie. Od rana nie masz humoru i właśnie siedzisz na ławce w parku, z słuchawkami w uszach. Nagle czujesz, jak  ktoś od tyłu przysłuchuje się twojej playliście. Z wściekłością wyciągasz słuchawki pytając kto zakłóca mój spokój ? Po czym widzisz Louisa i twoja twarz zalewa się rumieńcem. czy w ramach przeprosin mogę ci coś zaśpiewać ? Pyta, na co ty przytakujesz głową i czujesz, że jesteś najszęśliwszą osobą na świecie.

3. Właśnie rozstałaś się z Niallem. Siedzisz właśnie na swoim łóżku, płacząc w poduszkę. Okno od twojego pokoju jest otwarte, więc po chwili zaczynasz słyszeć muzykę. Podchodzisz niepewnie do okna i widzisz Nialla, którego otacza bukiet róż układający się w napis " wróć do mnie " i grając na gitarze śpiewa ci Gotta be you. Zdumiona wybiegasz z domu i rzucasz mu się w ramiona po czym on mówi " Zerwanie z tobą było najgorszą decyzją w moim życiu. Już nigdy więcej cię nie skrrzywdzę.. " Nie dając mu dokończyć czule całujesz go w usta po czym on odwdzięcza się tym samym.


4. Wraz z kumpelą pojechałyście na koncert 1D. Zatrzymałyście się w tym samym hotelu co chłopcy, więc gdy twoja przyjaciółka idzie wziąć prysznic, ty udajesz się na zwiady. Ku twojemu zdziwieniu pokój jest otwarty, więc wchodzisz i zaczynasz się rozglądać. Ładnie to tak się zakradać ? Pyta Harry, który niespodziewanie staje w progu. Przepraszam, ja tylko.. zaczynasz się tłumaczyć, po czym on podchodzi do ciebie i zaczyna głaskać twój policzek mówią " Ależ ja przecież nie twierdzę, że to coś złego.. "

5. Od kilku miesięcy jesteś dobrą koleżanką Zayna. Pewnego dnia zostajesz u niego w domu, a on idzie a randkę. Oglądasz kreskówki i z oczu zaczynają lecieć ci łzy. Jaka ze mnie idiotka, dlaczego nie powiedziałam mu, że jestem w nim zakochana ? Mówisz do siebie, a po chwili Zayn staje w drzwiach. Chcesz już coś powiedzieć, ale wtedy on mówi " Wiesz, byłem idiotą. Nie widziałem tego, że się we mnie kochasz ani nie zdawałem sobie sprawy z tego, jak bardzo ja kocham ciebie " Mówi, a ty stoisz zdumiona, bo odebrało ci mowę. Malik podchodzi do ciebie i delikatnie muska twoje wargi, po czym zaczynacie się czule całować.

6. Jesteś w sklepie zoologicznym, właśnie zamierzasz kupić sobie królika. Kiedy zaczynasz się rozglądać zastanawiając się nad wyborem, dzwoni do ciebie przyjaciółka. Odbierasz i w pewnym momencie mówisz "Założę się, że za każdym razem, kiedy będę dawać mu marchewkę, będę myśleć Louisie " - Mówisz, po czym słyszysz czyjś śmiech za plecami. To właśnie Lou. Robisz wielkie oczy, a on mówi : To może pomogę wybrać ci pupila ? Na te słowa na twojej twarzy pojawia się ogromny uśmiech a on wskazuję palcem na śnieżnobiałą kulkę. Podoba ci się jego wybór więc kupujesz zwierzaka a Lou daje ci swój numer mówiąc " dzwoń, jeśli maleństwo stęskni się za współwłaścicielem "Po czym puszcza ci oczko i odchodzi.

7. Jesteś na basenie z kumplami ze szkoły. Doskonale wiedzą, że nie umiesz pływać i za wszelką cenę starają się wrzucić cię do wody. Po chwili im się to udaje i lądujesz w wodzie o głębokości 170 cm. Po chwili zaczynasz się topić. Całej tej sytuacji przypatrywał się Liam. Tracisz przytomność. Po chwili otwierasz oczy i okazuje się, że Liam Payne właśnie odratował cię sztucznym oddychaniem.
Koledzy zaczynają się tłumaczyć, na co on mówi " Twoi znajomi są zbyt nieodpowiedzialni. Czy pozwolisz, abym do końca dnia się tobą zaopiekował ? - pyta, podając ci ręcznik. Oczywiście się zgadzasz, chłopak całuje cię w policzek i po chwili razem zmierzacie w kierunku szatni. 

8. Wraz ze swoim bratem wybrałaś się do skate parku. Po chwili jednak on o tobie zapomina i idzie do swoich kolegów, zostawiając cię samą. Próbujesz jeździć na desce ale po chwili niefortunnie upadasz i rozwalasz sobie lewe kolano. Podbiega do ciebie Harry i pyta, czy nic się nie stało, na co ty wskazujesz ręką na swoje rozwalone kolano, które coraz bardziej zalewa się krwią. Nic się nie martw, w samochodzie mam apteczkę - mówi ze spokojem po czym bierze cię na ręce i sadza na ławce obok samochodu. Szybko robi ci opatrunek a ty wpatrujesz się w niego jak w obrazek. W końcu mówisz : Harry, tak ci dziękuję, co mogę dla ciebie zrobić ?- Wystarczy, że się ze mną umówisz - odpowiada z zadziornym uśmiechem, po czym twoja twarz oblewa się rumieńcem.

9. Od rana masz dobry humor, bo dziś jest koncert 1D, na który czekałaś całe wieki. Wraz z kumpelą zajmujecie miejsca w pierwszym rzędzie a gdy chłopaki wychodzą na scenę, niemalże nie mdlejesz z wrażenia. W połowie piosenki Gotta Be You chłopaki zbliżają się do siebie i wysyłają sobie jakieś sygnały. Nagle Zayn zeskakuje ze sceny, podchodzi do ciebie, łapie za rękę i zaczyna śpiewać swoją solówkę. Masz ogromnego smajla na twarzy, a Malik szepce ci do ucha " Postradam zmysły, jeśli się ze mną nie umówisz. "

10. Wraz z Niallem siedzicie na kanapie oglądając jakiś horror i obżeracie się popcornem. Co chwile mówisz mu, że się boisz, ale on nie reaguje. W końcu nie wytrzymujesz i wychodzisz z pokoju. Siadasz na krześle w kuchni a po chwili Horan staje w progu, mówiąc " Kochanie, chciałem cię tylko sprawdzić. Wracaj do salonu, bo zaraz zacznie się twój ulubiony serial - mówi, po czym bierze cię na ręce, zanosi na kanapę i zaczyna czochrać twoje włosy. To takie niewiarygodne! wykrzykuje. Co takiego ? - pytasz zdziwiona. - To, że kocham cię bardziej niż jedzenie - mówi, po czym całuje cię w czoło i zaczyna  łaskotać.

2 komentarze:

  1. bardzo fajne . tylko unikaj powtórzeń . np . '' po chwili '' ; ) .

    ( story-of-one-direction.blogspot.com )

    OdpowiedzUsuń