niedziela, 8 kwietnia 2012
IMAGINY KREJZOLINY
Part 8. 

46. Przemarznięte i całe przemoczone wracacie z kumpelą z wycieczki rowerowej. Złapała was straszna ulewa i jakby tego było mało, zeszło ci powietrze z koła. Do domu macie jeszcze jakieś 10 km, a już zaczyna  się robić ciemno. Zmęczona spacerem postanawiasz schować dumę w kieszeń i pukasz do najbliższego domu, z nadzieją, że jego mieszkańcy mają pompkę. Ktoś otwiera drzwi. Dzień.. zamierasz. Przecież to Liam Payne! Skrępowana poprawiasz grzywkę. - Masz może pompkę od roweru ? Zeszło mi powietrze z koła i nie mam jak dostać się do domu - mówisz jednym tchem. - Jezus Maria, jakie wy przemoczone! Wejdźcie do środka - mówi Dady z przejęciem. Niepewnie przekraczasz prób, a chłopak podaje ci ręcznik. - Zrobię wam ciepłej herbaty, zaraz wracam - mówi, po czym znika gdzieś w kuchni. Wymieniacie z przyjaciółką spojrzenia, nie mogąc uwierzyć we własne szczęście. Chwilę później Payne wchodzi do pokoju. Rower już napompowany, ale na dworze jest już ciemno.. Co powiecie na taki układ, że spakuję wam je do bagażnika i odwiozę samochodem ? - Przytakujesz głową, bo w dalszym ciągu nie możesz wydusić z siebie słowa. Chłopak odwozi was pod sam dom, a kiedy wysiadasz, chwyta cię za rękę. Odwracasz się. - A tak w ogóle, to jak masz na imię ? - ( tu wstaw swoje imię ). - Ładnie - odpowiada z uśmiechem. Na pewno zapamiętam - dodaje puszczając przy tym oko. Rumienisz się, a uśmiech przez dłuższy czas nie schodzi ci z twarzy.47. Przez cay tydzień marudzisz Harremu, żeby zabrał cię na imprezę do jego kumpla, bo będzie tam chłopak, który ci się podoba. Styles z niezrozumiałych dla ciebie powodów jest tym nieco zniesmaczony, ale po dłuższych negocjacjach ulega twoim namowom. Wchodzicie na ogródek i Harold od razu zapoznaje cię z twoją miłością. Chwilę później znika, dając ci przy tym szansę na rozmowę z chłopakiem, jednak przez cały ten czas śledzi cię wzrokiem. Za każdym razem, kiedy wybuchacie śmiechem, posyła wam niemal wrogie spojrzenia. Nie wiesz o co mu chodzi, ale nie przejmujesz się tym zbytnio, tłumacząc sobie tym, że najwyraźniej nie ma humoru. Po afterparty wsiadasz do samochodu Hazzy i na wstępie słyszysz ironiczne " Jak tam twój kochaś ? " Patrzysz na chłopaka zdezorientowana, on jednak nie utrzymuje z tobą kontaktu zdezorientowanego. " A ciebie co ugryzło ? Rozmowa w sumie się kleiła, ale nie ma między nami chemii.." - Nie zdążasz dokończyć, bo Harry momentalnie obejmuje cię ręką i namiętnie całuje cię w usta. " Nie flirtuj z innymi, bo zwariuje " Wyznaje i zaczynacie się całować.

48. Bardzo zaangażowałaś się w akcję charytatywną, której celem było uzbieranie jak największej liczby znaczków dla najbiedniejszych. Dzięki tobie wasza szkoła wygrała, co oznacza, że odwiedzą ją chłopaki z One Direction. Jesteś strasznie podekscytowana, nie spałaś przez to całą noc. Rano przekraczasz dumnie próg szkoły i kierujesz się do holu, w którym już stoją chłopcy, otoczeni z wszystkich stron. Z chęcią poznamy dziewczynę, która to wszystko zorganizowała - odzywa się Louis, a ty wychodzisz przed szereg. Jednak kiedy do nich podchodzisz, jedna zołza z równoległej klasy daje ci haka, a ty lądujesz na ziemi tuż pod ich nogami. Dziewczyna zaczyna się chichotać, a ty cała czerwona podnosisz głowę. - To nie było zbyt miłe - mówi Lou i pomaga ci wstać. - Na prawdę myślałaś, że coś tym osiągniesz ? Bycie wrednym to raczej kiepski patent na życie - kontynuuje i wrogo spogląda na dziewczynę. Od razu widać zmieszanie na jej twarzy. - Nic ci nie jest ? Pyta spoglądając na ciebie. - Wszystko w porządku. - Oprowadziłabyś mnie po mieście ? - Dodaje po chwili. Wydaje się być piękne. Tommo się zadłużył.. - słyszysz głos Harrego, który wypowiadając te słowa udaje kaszel. Lou szturcha go coś przy tym gestykulując, po czym chwyta cię za rękę i idziecie na miasto.


49. Ciepłe letnie popołudnie. Wraz z Niallem wybraliście się nad jezioro. Całujecie się, przytulacie, wygłupiacie. W pewnym momencie Horan wynurza się z wody z przerażeniem. - O mój Boże, tylko nie to! - Krzyczy. - Co się stało? - pytasz zdezorientowana. Coś mi spadło, może tobie uda się to wyłowić, masz lepszy wzrok - odpowiada. Wzruszasz ramionami i nurkujesz. Po kilkunastu sekundach wynurzasz się z pierścionkiem w dłoni i spoglądasz na Niallera z niedowierzaniem. Chłopak wyrywa ci z ręki pierścionek. - Chciałem być oryginalny - mówi. - Kocham cię, nad życie. Czy zostaniesz moją żoną ? Wycierasz łzę z policzka, która znalazła się tam ze wzruszenia. Horan wsuwa ci obrączkę na palec i delikatnie całuje twoje wargi.50.Od kilku godzin chodzisz za swoją starszą siostrą po centrum handlowym, nosząc jej torby z zakupami. Dziewczyna w końcu lituje się nad tobą i mówi, że jeszcze tylko załatwi coś w plusie i za 15 minut spotkacie się w barze na 3-cim piętrze. Na schody nie masz już siły, więc kierujesz się w stronę windy. Kiedy ta się otwiera, nie wierzysz własnym oczom Przed tobą stoi Zayn Malik. Nieruchomiejesz. Starasz się jednak otrząsnąć i po paru sekundach wchodzisz do windy. Chłopak posyła ci uśmiech, a ty czujesz, że kręci ci się w głowie. W pewnym momencie winda  zatrzymuje się, a światła gasną. - To chyba jakiś żart - Mówi Bradford bad boy z oburzeniem. - Na pewno zaraz to naprawią - Starasz się go uspokoić. " Oby jak najszybciej, bo za 15 minut mam samolot - odpowiada i siada na ziemi w bezsilności. Siadasz koło niego. - Spokojnie, fani w Sydney na pewno są wyrozumiali - uśmiechasz się zadziornie. - Skąd ty.. - wiem więcej niż myślisz - Przerywasz, nie tracąc uśmiechu z twarzy.  - Intrygujesz mnie - mówi, i w tym samym momencie drzwi się otwierają. Szybko wyciąga kartkę z kieszeni, zapisuje coś po czym wręcza ci ją i mówi - Tak na wszelki wypadek, gdybyś chciała dowiedzieć się więcej - unosi brew i wybiega z pomieszczenia. Spoglądasz na skrawek papieru, na którym widnieje numer chłopaka. " Roztapiasz się " a twoje przemyślenia przerywa siedząca przy jednym ze stolików siostra, wykrzykująca twoje imię.           +5 komentarzy i odpalam wam dłuższą notkę. : D

7 komentarzy:

 1. są świetne :) dodawaj częściej i więcej :>

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne . Czekam na kolejne . ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super ! (:

  http://true-story1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. koocham to :D masz talent laska :D <3 czekam na kolejnee! jak możesz to informuj mnie : @1Dlovlovlov

  OdpowiedzUsuń
 5. kiedy dodasz następne? wchodzę codziennie a tu nic ! :)
  czekam z niecierpliwością bo są świetne!!!

  OdpowiedzUsuń